Casa Bama Vendégház

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Casa Bama Vendégház
$$$$

Leírás

A Bama városközpontjától mindössze 5 perc sétára fekvő Casa Bama Vendégház szobái a kertre néznek.

Elhelyezkedés

A szálloda 35 percnyi autóútra fekszik Vilagarcia de Arousa városától.

Szobák

Fürdőkád és zuhanyzó tartalmazva.

Étkezés

Mikrohullámú sütő, kávé/tea készítő és hűtő szintén biztosított a konyhában.

Szabadidő & Üzlet

A szálláshely úszómedencével büszkélkedhet.

Engedély száma: TU986D RITGA-E-2017-003711

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
16:00-22:00 órától
11:00-12:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
Ingyenes, privát parkoló található a helyszínen.
Vezeték nélküli internet elérhető ingyen.
Egyéb információ
Házi kedvencek
Háziállatok külön kérvényezéssel engedélyezettek.
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

5 hálószobás ház
  • A szoba méretei:

    2000 m²

  • Ágy opciók:
    1 kétszemélyes ágy
  • Zuhany
  • Privát medence

Felszereltség

Főbb felszerelések

WiFi

Wi-Fi

Ingyenes parkolás

Ingyenes parkoló

Konyhai felszerelések

Konyhaedények

Légkondicionálás
TV

LCD TV

Sporttevékenységek

Asztali tenisz

Biliárdasztalok

Túrázás

Kerékpározás

Étel/ Ital

Kültéri étkezősarok

Privát tengerpart

Napozóágyak

Napernyők

Sport & Fitness

  • Túrázás
  • Kerékpározás
  • Biliárdasztalok
  • Asztali tenisz
  • Horgászat

Étkezés

  • Kültéri étkezősarok

Gyermekeknek

  • Kiságyak
  • Táblajátékok
  • Játszótér

Spa és szabadidő

  • Sósvizes medence
  • Szezonális kinti medence
  • Napernyők
  • Napozóágyak
  • Kert

Szobai kényelmek

  • Fűtés
  • Ülősarok
  • Belső udvar
  • Terasz
  • Tea és kávéfőző
  • Étkezőasztal
  • Vasaló eszközök

Fürdőszoba

  • Mosógép

Konyha

  • Konyhaedények

Média

  • LCD TV

Szobadekoráció

  • Parketta
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Casa Bama Vendégház paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 115712 HUF
📏 Távolság a központhoz 800 m
✈️ Távolság a repülőtérhez 11.5 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Santiago de Compostela, SCQ

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
Xesteira 10, Bama, Spanyolország, 15822
Térkép
Xesteira 10, Bama, Spanyolország, 15822
  • Látnivalók
  • Környékbeli hotelek

Casa Bama Vendégház értékelések

10.0 /10
Tökéletes
51 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Casa Bama GYIK

Leparkolhatjuk az autónkat a Casa Bama Vendégház területén?
Igen, a Casa Bama Vendégház kínál parkolót a helyszínen.
Melyik a Casa Bama Vendégház villa területéhez legközelebbi repülőtér?
A Casa Bama Vendégház villa 15 km-re található a Santiago de Compostela repülőtértől.
Mennyibe kerül a Casa Bama Vendégház villa foglalása?
A Casa Bama Vendégház villa kezdőára 307 €.
A vidéki ház rendelkezik úszómedencével?
Igen, van úszómedence a vidéki ház kínálatában.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba